Триває тиждень гуманітарних дисциплін. Другий день був насичений різноманітними завданнями для учнів.

Так, сьогодні відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів І-ІІІ курсів. Цей захід об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця. Проведення цього конкурсу наразі є важливим як ніколи, бо він сприяє формуванню нового етичного мислення й поширенню українських цінностей. Тарас Шевченко став одним із творців української нації. Для багатьох поколінь українців поет був і залишається справжнім національним пророком, символом високих духовних можливостей української людини. Його спадщина – це «велика книга мудрості, книга любові до України». Слово Шевченка невмируще й потужне, зрозуміле багатьом народам, а сила заповіту – живильна й невичерпна.

Також у цей день відбулася вікторина з зарубіжної літератури «Світовий калейдоскоп», де учні мали змогу показати свої знання з предмета, виконавши різноманітні завдання: розгадати ребуси, за картинками-асоціаціями назвати автора та його твір, записати цитати з хмари слів, розгадати кросворд тощо.

А для творчих учнів був проведений конкурс есе «Шлях до Перемоги». До того ж, учні мали змогу висловити свої думки як українською, так й англійською мовами.

Переможців цих конкурсів буде оголошено на закритті тижня гуманітарних дисциплін.

А тиждень триває. І попереду ще багато цікавих і пізнавальних завдань. Тож, устигніть стати переможцем й отримати свій приз!