Реальні загрози життю, страх за своїх близьких, невизначеність — сьогодні молодь щодня стикається зі складними викликами. Тому зараз важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз, тобто — життєстійкість.

Якщо для вас така інформація є актуальною, тоді запрошуємо на онлайн-курс "Життєстійкість молоді в умовах криз", який розміщений на платформі «Prometheus» . Він є безкоштовним та проводиться в онлайн-форматі. Після завершения навчання його слухачі отримають сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу — допомогти молоді набути навичок життестійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз i значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.
Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питанггя: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати ïx відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.
Отримані на освітньому курсі навички життєстійкості будуть сприяти соціальній активності, особистісному росту, професійному розвитку слухачів. 

Курс доступний за поссиланням 

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+RESILIENCE101+2022_T3/about