ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД


"ШОСТКИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"

ПОДАТИ ЗАЯВУ ДЛЯ ВСТУПУ

Принципи комплектування домашньої аптечки лікарськими засобами під час воєнного стану

Правильно укомплектована домашня аптечка, особливо під час воєнного стану, – це ваша безпека.
Тому, комплектуючи домашню аптечку, першочергово необхідно покласти наступні медикаменти.

Професія водія завжди актуальна!

Для того, щоб діти могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності, потурбуйтеся, щоб вони мали змогу знати якомога більше про різні професії.

Проєкт "Мандрівка до міста Краси"

Багато батьків думають, що про вибір професії для дитини потрібно починати думати перед завершенням школи. Проте це зовсім не так – дуже важливо визначитися з нею значно раніше. Адже від правильного вибору залежить все майбутнє життя дитини та її успішність. Саме тому необхідно ще з початкових класів шукати в учня таланти, зрозуміти його інтереси.

Як правильно видалити інформацію з телефону

Під час фільтраційних та контрдиверсійних заходів окупанти завжди приділяють особливу увагу телефонам. Адже саме цей гаджет є ключовим елементом передачі важливих даних ЗСУ та організації роботи підпілля.

Центр національного спротиву наголошує, що телефон потрібно завжди очистити від повідомлень та файлів, які можуть вас видати.

Тиждень математики, фізики та астрономії

З метою популяризації та активізації вивчення математики та фізики, розвитку здібностей учнів у закладі з 13.03 по 17.03 проводиться Тиждень математики, фізики та астрономії. Викладачами підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів будуть використовуватися різні форми й методи роботи.

Зі святом!

Дорогі наші, улюблені та найпривабливіші жінки! Поважні колежанки та ветерани освіти! Дівчата та ваші матусі! Улюблені дружини, доньки, матері, тещі, подруги й усі сильні та прекрасні! Вітаємо вас із днем 8 Березня!

Дії населення в разі терористичного акту

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту:
- не торкайте у вагоні поїзда, під'їзді або на вулиці нічийні пакети (сумки), не
підпускайте до них інших. Повідомите про знахідку співробітника поліції;
- у присутності терористів не виказуйте своє невдоволення, утримайтеся від
різких рухів, лементу й стогонів;

Вітаємо з перемогою!

01 березня 2023 року було проведено дистанційно ІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за 6 напрямами підготовки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та міжшкільних ресурсних центрів.

Інструктивна нарада

Відбулась спільна інструктивна нарада з майстрами виробничого навчання та класними керівниками груп 92-ОП, 82-ОП, 94-Т, 84-Т, 74-Т, 72-ОП за участю начальника сектора ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції.

Міський спортивно-патріотичний конкурс "Дівчата до Перемоги!"

Сьогодні, 1 березня, з метою пропаганди здорового способу життя, виховання почуття колективізму та взаємодопомоги в спортивному комплексі "Свема" відбувся міський спортивно-патріотичний конкурс "Дівчата до Перемоги!".

Як вберегтись від вибуху гранати

Рекомендації про те, як вберегтися від вибуху гранати.

Повінь (паводок, підтоплення, катастрофічне затоплення)

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка та дії після повені, паводка.

Тиждень біології, хімії та географії

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки прожиття у всіх його проявах, з 06 по 10 лютого 2023 року проводиться тиждень біології, хімії та географії.

Цікава зустріч

3 лютого 2023 року за участю працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки проведена агітаційна зустріч з працівниками закладу щодо формування стрілецького батальйону.

Представник закладу у складі Сумської обласної молодіжної ради

Кисельов Ліза, учениця групи 86-П, увійшла в новообраний склад Сумської обласної молодіжної ради від ДНЗ "Шосткинський центр ПТО".

Підготовка до весняних робіт

Готуй сани влітку, а воза - узимку.
У ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" розпочато підготовку сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт.

Індивідуальне навчання учнів групи 84-Т водінню тракторів

🚂Індивідуальне навчання учнів групи 84-Т водінню тракторів під керівництвом майстра виробничого навчання Олександра Чалого проводиться щотижня планомірно, за графіком на спеціально обладнаному майданчику-полігоні з дотриманням правил безпеки праці.

Державна кваліфікаційна атестація в групі 81-ЕВ

25 та 26 січня в групі 81-ЕВ, учні якої навчаються за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок. Водій автотранспортних засобів, категорії С" пройшла Державна кваліфікаційна атестація.

Підготовка водіїв категорій В, С

ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" проводить навчання водіїв категорії С (вантажні автомобілі, призначені для перевезення вантажів максимальною вагою 7500 кг) та категорії В.

Пам'ятаємо подвиг Героїв Крут!

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут.Ряд заходів присвячених даній темі провели класні керівники та майстри виробничого навчання.

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу були проведені тематичні заходи.

Що робити при фосфорному бомбардуванні

Інформуємо про дії у разі зіткнення з фосфорною небезпекою.

Державна кваліфікаційна атестація

20 січня 2023 року в групі 77-ОО, учні якої опановували фах “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, відбулася державна кваліфікаційна атестація. Вона проводилася дистанційно на платформі Google Meet.

Ярмарок для ЗСУ

Сьогодні ярмаркували аби зібрати кошти на нужди ЗСУ. До ярмарку готувалися усім педагогічним колективом. Господині вдома в часи наявності електрики з душею і любов'ю готували на продаж смаколики.

Як діяти під час обвалу будівлі внаслідок вибуху? Рекомендації від МВС

Правоохоронці надали поради українцям, як поводитися у разі обвалення будівлі під час вибухів. Про це повідомляється у відео пресцентру МВС.

Державна кваліфікаційна атестація в групі 88- К

13.01.2023 року в ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" в умовах правового режиму воєнного стану відбувалася Державна кваліфікаційна атестація в групі 88- К з професії "Кухар", кваліфікація : "Кухар 4 розряду" в дистанційному форматі на платформі Google Meet.

Поради населенню на випадок тривалої відсутності електроенергії

Якщо у вашому населеному пункті наразі немає перебоїв з електропостачанням, то це чудова можливість подбати про те, аби мати все необхідне на випадок непередбачуваних ситуацій.


Онлайн-курс "Життєстійкість молоді в умовах криз"

Реальні загрози життю, страх за своїх близьких, невизначеність — сьогодні молодь щодня стикається зі складними викликами.Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя.


Державна кваліфікаційна атестація в групі 85-М

03 січня 2023 року пройшли пробні кваліфікаційні роботи в групі 85-М. Захищаючи кваліфікацію «Майстер ресторанного обслуговування» 4 розряду, учні продемонстрували полірування скляного посуду та техніку перенесення.

Вітаємо переможців обласного творчого конкурсу!

У грудні 2022 року відбувся ІІ (обласний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з теми «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

З Новим роком!

Привітання директора закладу освіти з Новим роком.

Цікава зустріч

Чудова пора канікули!
Вільний час, бажання відіспатися, відпочити після напруженого навчального семестру. Але ми знаємо, що час - це найцінніший для нас ресурс. Він швидко спливає, а ми маємо провести його з користю для себе та багато чого встигнути. Саме тому напередодні Нового року до перукарні завітали абітурієнти, яких зацікавила професія перукаря.

Пробна кваліфікаційна атестація

Учні групи 63-К успішно пройшли пробну кваліфікаційну атестацію.

Смачні подарунки

Напередодні Нового року завітали до особливих діточок, щоб привітати зі святамиі подарувати усмішки та солодкі подарунки на свята.

Знайомство з професією

Сьогодні дівчатка з молодіжної дорадчої ради при міському голові завітали до нашої "Школи краси". Вони ознайомилися з технологією манікюрник робіт, правилами догляду за руками, правилами стерилізації інструментів.

Флешмоб “Обери та прикрась свою ялинку!”

Долучились до міського флешмобу “Обери та прикрась свою ялинку!”. Разом з учнями, що мешкають в гуртожитку, власноруч виготовили іграшки, якими й прикрасили свої ялинки на головній вулиці міста.

Інтелектуальний спринт "Ключі від форту "Право""

8 грудня 2022 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань на базі гуртожитку ДНЗ "Шосткинський центр професійно-технічної освіти" між кращими учнями навчальних груп І та ІІ курсу було проведено інтелектуальний спринт "Ключі від форту "Право"".

Вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України!

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – охоронці спокою та мирного неба над головою. Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!

Перевірочні роботи у групі 76-П

Сьогодні, 06.12.22, пройшли перевірочні роботи у групі 76-П. Учні, захищаючи кваліфікацію Перукар-модельєр, виконували сучасні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, гарячу завивку волосся прогресивними інструментами, модельні зачіски відповідно до рис обличчя клієнтів, фарбування та колорування волосся креативним техніками "airtouch", "handtouch", "мажимеш" та інше.

Зі святом!

День Збройних сил України щорічно святкується 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу нашої Батьківщини.

Тиждень правових знань

Починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

Перевірочні роботи

Майстер манікюру – фахівець, що не лише доглядає за шкірою рук і нігтями клієнтів, проводить чищення і полірування нігтів, виконує нарощування нігтів і їх дизайн, а й створює імідж, настрій клієнту.

Тиждень професійно-технічної освіти

З 21 до 25 листопада у Шосткинському центрі ПТО відбувся тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. Під час була представлена низка заходів, що популяризують робітничі професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у закладі. Заходи проходили як у форматі онлайн так і офлайн.

Онлайн захід«Як реалізувати себе в професії»

22 листопада 2022 року в рамках тижня професійної (професійно-технічної) освіти в Державному навчальному закладі «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» учні ІІІ курсу групи 72-ОП, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», узяли участь в онлайн-заході «Як реалізувати себе в професії», що відбувся у форматі круглого столу.

Поетапна кваліфікаційна атестація

Незважаючи на події, які відбуваються в країні, наш заклад продовжує навчати учнів робітничим професіям. Так, 17 листопада 2022 року відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі 89-С, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С“ (майстер виробничого навчання Олександр Мальчик).

Навчання з мінної безпеки

15 та 16 листопада співробітники Міжнародної організації The HALO trust провели навчання з мінної безпеки для працівників закладу.

Виховна година "Будьмо толерантними!"

16 листопада в групі 92-ОП (І курс), учні якої опановують професію«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.Адміністратор», була проведена виховна година «Будьмо толерантними!»,присвячена Міжнародному дню толерантності.

І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Четвертий день тижня гуманітарних дисциплін розпочався з написання робіт І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у ньому взяли найкращі учні закладу.

Відкритий урок

10 листопада в групі операторів-першокурсників (92-Оп, ІІ підгрупа, майстер виробничого навчання Тур О.М.) відбувся відкритий урок з теми "Апаратне забезпечення ПК".

Пробні кваліфікаційні роботи та поетапна атестація

8 та 9 листопада в групі 74-Т, учні якої навчаються за професією "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія A1, A2, B1. Водій автотранспортних засобів категорія C", пройшли пробні кваліфікаційні роботи та поетапна атестація з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія B1».

Третій день тижня гуманітарних дисциплін

Уже кілька років поспіль 9 листопада в День української писемності та мови наш заклад бере участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. І цей рік, незважаючи на війну, не став винятком. Усі педагоги та учні закладу долучилися до цього заходу. І хоча писали диктант в різних місцях (хтось удома, хтось у закладі), але завдяки сучасним технологіям усі могли бачити одне одного, під’єднавшися до трансляції за допомогою Google Meet.

Радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, учнівський і педагогічний колективи долучилися до написання щорічного Радіодиктанту національної єдності.

Триває тиждень гуманітраних дисциплін

Триває тиждень гуманітарних дисциплін. Другий день був насичений різноманітними завданнями для учнів.Так, сьогодні відбувся І етап Міжнародного мовно-літературногоконкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка середучнів І-ІІІ курсів.

Тиждень гуманітраних дисциплін

З 7 до 11 листопада в нашому закладі триватиме Тиждень гуманітарних дисциплін.
Викладачами української мови та літератури, зарубіжної літератури Інною Мехедок та англійської мови Тетяною Бадуліною підготовлені цікаві та пізнавальні заходи для учнів.

Марафон "Подбай про себе"

247-й день війни з ере́фією за нашу незалежність. Українці вистояли ще один день! Не віддамо свою землю ворогові й надалі. Але нервова система багатьох уже починає давати збої. Первинний запас міцності, що дозволяв кожному з нас мобілізуватися та тримати себе в руках, вичерпався. Війна б'є по нашій психіці й дуже важливо в цей час зберегти своє ментальне здоров'я та не піддатися психологічному саморуйнуванню.

Обережно, тероризм!

Головним завданням терористів є не розправа із заручниками, а тиск, із загрозою розправи, на органи влади, зробити те, що вони вимагають. Якщо вас захопили як заручника, варто пам’ятати ось такі поради.

З Днем захисників і захисниць України!

Сьогодні весь український народ відзначає свято вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій ізвитяг українського народу, свято сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, сили і міці Української держави.

З Днем працівника освіти!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ - ВИКЛАДАЧІ, МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ПРАЦІВНИКИ! ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ОСВІТИ!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, ізалишаються вірними покликанню вчителя все життя.

Незалежність України – маяк свободи

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День
Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події –
ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення
незалежності України.

День Державного Прапора України

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року N 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня.

До 1034 річниці Хрещення Київської Русі, до Дня Української Державності

Якою буде наша рідна Україна, залежить від нас, від кожного з нас. Україна буде такою, якою ми її зробимо… Усі ми, на служінні правди, добра і краси.

Міський крафтовий благодійний ярмарок "Сила добра!"

У вівторок 28 червня у Шостці наш заклад освіти організував крафтовий благодійний ярмарок “Сила добра!”з метою збирання коштів на придбаннягенератору для 1-го стрілецького батальону в/ч А1376, для наших захисниківі захисниць.

Крафтовий благодійний ярмарок "Сила добра!"

У вівторок 28 червня о 10.00 у Шостці біля Центру естетичного виховання “Юність”, що по вулиці Свободи, 18, відбудеться крафтовий благодійний ярмарок “Сила добра!”. Проводить його наш заклад освіти.

Челендж "Янголи носять форму ЗСУ"

Ми всі сьогодні стали на захист України. Ми всі - неймовірна сорокамільйонна армія. Кожен із нас для спільної перемоги має свій фронт роботи та допомоги. Тож 16 червня 2022 року представники волонтерського загону ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" взяли участь у челенджі "Янголи носять форму ЗСУ".

Сім переможців-викладачів! Вітаємо наших педагогів!

У лютому 2022 року відбувся обласний конкурс на кращу розробку уроку з предметів загальноосвітньої підготовки серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Вітаємо учнів із перемогою у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін!

22 лютого 2022 року вісім кращих учнів нашого закладу, переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, узяли участь у ІІ етапі цього конкурсу.

До уваги учнів, батьків та педагогів!

З 14 березня 2022 року в закладі відновлюється освітній процес у дистанційному форматі згідно з розкладом.

Державна кваліфікаційна атестація трактористів

11 лютого в групі 79-Т (майстер в/н Журба В.І.), учні якої навчаються за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1,А2,В1. Водій автотранспортних засобів категорія С” пройшла державна кваліфікаційна атестація.

І етап всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

10 лютого в нашому закладі пройшов І етап всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Гра-квест “Чути себе: як боротися з професійним вигоранням”

10 лютого з метою емоційного розвантаження та розвитку вміння визначати й усвідомлювати фактори, що впливають на стан психологічного здоров'я, виховання почуття колективізму, підтримки одне одного, толерантного ставлення до оточення в нашому закладі практичним психологом Аллою Гоголь була проведена інтерактивна гра-квест серед педагогічних працівників на тему “Чути себе: як боротися з професійним вигоранням”.

І етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

9 лютого в нашому закладі пройшов І етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. У ньому взяли участь 4 учні. Конкурс проходив у 2 тури. У І турі учні виконували теоретичну частину, 2 турі - практичну частину.

Ми - за безпечний інтернет!

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day). Ця міжнародна ініціатива виникла у 2004 році та відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

Конкурс снігових фігур

3 лютого наш заклад узяв участь у міському конкурсі снігових фігур, який щороку відбуваються в нашому місті. У цьому році наш заклад вирішив зліпити символічну фігуру, яка супроводжує наше життя протягом трьох років - це фігура коронавірусу в масці.

До уваги здобувачів освіти!

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні – 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.

Перший випуск електромонтерів

27 та 28 січня в нашому закладі пройшла державна кваліфікаційна атестація першої групи випускників з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок. Водій автотранспортних засобів категорія С” (майстер виробничого навчання Роман Терещенко).

День пам'яті героїв Крут

28 січня для учнів груп 84-Т та 62-ОП бібліотекарем нашого закладу Ольгою Поворозкою була проведена виховна година “Пам'ятай про Крути”.

Профілактична зустріч з лікарем-наркологом

26 січня в гуртожитку нашого закладу відбулася зустріч учнів з лікарем-наркологом з “Клініки, дружньої до молоді” Ларисою Миколаївною Науменко. Тема зустрічі: “Психоактивні речовини”.

Переможець конкурсу з англійської мови

Учень нашого закладу Владислав Моргулець посів l місце у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови GreenwichPro й отримав золотий сертифікат.

Тиждень суспільних дисциплін “Наша сила - в єдності”

З 17 до 21 січня в закладі пройшов тиждень історії України і громадянської освіти, який проводили Любов Гаркуша та Юлія Небилиця.
Тиждень “Наша сила - в єдності” був приурочений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня.

Змагання з дартсу

18 січня 2022 року в нашому закладі відбулися змагання з дартсу серед юнаків. Змагалось 7 команд. Після запеклої боротьби були визначені переможці: ІІІ місце посіли юнаки групи 64-Т, на ІІ місці хлопці групи 82-ОП, на І-му - учні групи 72- ОП.

До уваги випускників! Всеукраїнська олімпіада з біології!

Наразі триває проведення Всеукраїнської олімпіади з біології у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка. До участі запрошуються випускники старшої школи 2022 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту.

Атестація кухарів

13 та 14 січня пройшла чергова кваліфікаційна атестація групи 78-К, учні якої навчаються за професією “Кухар. Адміністратор (господар) залу” (майстер виробничого навчання Мартиненко Віра Іванівна).

Перший випуск у цьому році

5 та 6 січня 2022 року відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі 80-С, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С“ (майстри виробничого навчання Олександр Мальчик та Микола Заяць).

З Новим роком!

Колектив ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" вітає колег, учнів та їхніх батьків з Новим 2022 роком!

Державна кваліфікаційна атестація ”Майстрів ресторанного обслуговування”

29 грудня в групі 75-М, учні якої навчаються за професією “Майстер рестроанного обслуговування. Адміністратор” (майстер в/н Тетяна СЄДОВА) пройшла державна кваліфікаційна атестація.

Змагання з волейболу

23 грудня в нашому закладі відбулися змагання з волейболу серед юнаків. У них взяли участь 6 команд. Гра за перемогу була дуже напруженою, але перемогли найкращі, найспортивніші.

Чергова перемога!

23 грудня 2021 року під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» відбувся ІІ етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Вітаємо призерку мовних змагань!

15 і 16 грудня учениці нашого закладу Віолета Басиста та Мілана Тітова взяли участь у ІІ (обласних) етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які відбувалися у м. Суми. За перемогу змагалися 37 здобувачів освіти із 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Змагання "Нумо, хлопці!"

16 грудня в нашому закладі були проведені змагання “Нумо, хлопці”, присвячені Дню Збройних Сил України.

Круглий стіл «Якісна професійна освіта – успішний початок кар’єрного росту»

22 листопада 2021 року в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти центром розвитку професійної кар’єри ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» для здобувачів освіти випускних курсів був проведений круглий стіл на тему «Якісна професійна освіта – успішний початок кар’єрного росту».

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

У рамках тижня безпеки дорожнього руху в Україні 19 листопада в нашому закладі викладачем спецдисципліни “Правила дорожнього руху” Костянтином Мамонтовим був проведений Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

Відбулося навчання за програмою
«Новітні підходи щодо організації харчування в закладах освіти»

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення навчання кухарів закладів освіти» № 581-ОД від 10.11.2021 на базі ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» 17.11.2021 відбулося короткострокове навчання кухарів закладів інституційного догляду та виховання дітей, дошкільної освіти.

Тиждень гуманітарних дисциплін

З 8 до 12 листопада 2021 року в нашому закладі відбувся тиждень гуманітарних дисциплін у дистанційному форматі.

21-й радіодиктант національної єдності

У нашому закладі склалася традиція - щороку 9 листопада весь колектив бере активну участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Конкурс відеоробіт “Відомі українці нашого краю”

Під час літніх канікул творча група учнів нашого закладу Радченко Марина та Таперик Дмитро під керівництвом майстра виробничого навчання Капирсаки Ольги Сергіївни взяли участь у конкурсі відеоробіт «Відомі українці нашого краю», який проводився за ініціативи громадської організації «Можливість твого розвитку», Сумської міської молодіжної громадської організації «Ліцей» та Сумського Палацу дітей та юнацтва й за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, у рамках реалізації проєкту «#зДН_UA», присвяченого 30-тиріччю Незалежності України.

День кухаря

20 жовтня святкується День кухаря. Наш заклад освіти вирішив також відзначити це свято, адже ми готуємо майбутніх кухарів і кондитерів.

Лідер інновацій в освіті!

20 жовтня 2021 року в Києві розпочала свою роботу Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Шосткинський центр ПТО, як завжди, став активним її учасником і гідно представив себе.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

Акція “Від серця до серця”

Кожного року Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” проводить акцію зі збору коштів, і наш заклад освіти щороку бере в ній участь.Цього року акція тривала з 01.04.2021 до 30.09.2021 року, і ми не залишились осторонь цієї події. Усі зібрані кошти були перераховані на закупівлю неонетального обладнання у дитячі лікарні.

Кваліфікаційна атестація трактористів

Після виробничої практики 24 та 27 вересня пройшли пробні кваліфікаційні роботи в групі 64-Т, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А1, А2, В1. Водій автотранспортних засобів категорія С” (майстер виробничого навчання Чалий Олександр Миколайович).

Марафон триває!

У рамках проведення марафону з нагоди 50-рiччя Шосткинського центру ПТО з 20 вересня до 24 вересня наш заклад представляли учні та педагогічні працівники автотранспортного та сільськогосподарського профілю.

Економічний турнір "Навчайся! Накопичуй! Заробляй!"

17 вересня 2021 року у рамках марафону професійної майстерності присвяченого ювілею ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" відбувся економічний турнір "Навчайся!Накопичуй! Заробляй!" між учнями груп 67-ОО, 77-ОО та 87-ОО, які навчаються за професією "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".

День здоров'я та спорту

16 вересня 2021 року в рамках проведення Олімпійського тижня в закладі відбулося військово-спортивне свято “Юний захисник”, присвячене Дню здоров'я, фізкультури та спорту. Під осіннім сонечком дружньо та завзято пройшли змагання на лісових галявинах. Усі групи взяли активну участь у конкурсах.

Успішна кар’єра в моїх руках

15 вересня в рамках проведення марафону професій відбувся телеміст “Успішна кар’єра в моїх руках”. Під час цього заходу учні, які опановують професію “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, дізналися, як правильно побудувати свою кар’єру, щоб вона була успішною, змогли самі визначити, що для них є успішна кар’єра та які її складові.

Інтерактивна гра "Колесо фортуни"

14 вересня у рамках марафону професійної майстерності присвяченого ювілею ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" відбулася інтерактивна гра "Колесо фортуни", яку провела майстер виробничого навчання Ольга Капирсака.

Розважальний квест"YOUR CHOICE"

У рамках марафону професійної майстерності, присвяченого ювілею ДНЗ "Шосткинський центр ПТО", на базі нашого навчального закладу відбулася зустріч із дев'ятикласниками ЗОШ №5. Для учнів було проведено розважальний квест.

Олімпійський урок

14 вересня 2021 року на стадіоні «Свема» відбувся спортивний захід з метою пропаганди та формування здорового способу життя в рамках проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в місті Шостка.

Марафон триває

З 13 вересня марафон професій, присвячений ювілею закладу, продовжив тиждень професій, загальних для всіх галузей економіки: “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, “Електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок”.

Марафон професійної майстерності

З 6 вересня 2021 року з нагоди 50-річчя заснування ДНЗ “Шосткинський центр ПТО” в закладі було розпочато “Марафон професійної майстерності”. Протягом чотирьох тижнів свої професії представлятимуть педагоги та учні певного фаху. Вони в незвичайних формах ознайомлять з особливостями своїх професій, продемонструють різноманітні майстер-класи, проведуть квести з учнями шкіл міста, влаштовуватимуть благодійні акції, відвідають різні організації та установи, де можна потім випускникам працевлаштуватися, проводитимуть круглі столи із соціальними партнерами та роботодавцями.

Парад наречених

Протягом тижня, напередодні святкування 50-річного ювілею нашого закладу, кафедра перукарів продемонструвала різноманітні майстер-класи, підготувала фотодовідку «Крок за кроком», брала участь у благодійних акціях, провела інтелектуальне змагання «Віват, перукарі!» та ще багато різноманітних цікавих і пізнавальних заходів.

Віват, перукарі!

Професія перукаря не менш складна й відповідальна, ніж інші професії. Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але й бути чудовим практиком. За останні кілька років професія стала користуватися надзвичайною популярністю.

Благодійна акція від перукарів закладу

Як уже зазначалося, напередодні святкування ювілею нашого закладу з метою підняття престижності робітничих професій, ознайомлення з особливостями того чи іншого фаху в Центрі ПТО відбуваються флешмоби професій.

Майстер-класи манікюрників

Щотижня напередодні святкування ювілею нашого закладу з метою підняття престижності робітничих професій, ознайомлення з особливостями того чи іншого фаху в Центрі ПТО відбуваються флешмоби професій. Тиждень стартував з найкрасивішої та найчарівнішої професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник».

З днем народження, рідний закладе! З ювілеєм!!!

Саме сьогодні нам виповнюється 50 років!
1 вересня 1971 року вперше відчинило свої двері Професійно-технічне училище №13.

Участь закладу в урочистостях з відзначення кращих випускників закладів ПТО Сумщини

29 червня 2021 року в Сумах професійна (професійно-технічна) освіта області відзначила кращих випускників закладів професійної освіти.

Поетапна кваліфікаційна атестація електромонтерів

24 та 25 червня в групі 71-ЕВ, учні якої здобувають професію “Електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок. Водій автотранспортних засобів категорія С” (майстри в/н Терещенко Р.С., Юшков Ю.Г.) відбулася поетапна кваліфікаційна атестація.

Поетапна кваліфікаційна атестація операторів-програмістів

24 червня в групі 62-ОП, учні якої опановують фах “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, відбулася поетапна кваліфікаційна атестація.

Поетапна кваліфікаційна атестація перукарів

23 та 24 червня в групі 73-П, учні якої навчаються за професією “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник. Педикюрник” (майстри в/н Шишова І.І. та Дем'янчук М.А.), пройшла поетапна кваліфікаційна атестація.

Військово-спортивна гра “Соколи”

З метою сприяння фізичному та моральному вихованню молоді, зміцнення здоров'я підлітків, формування потреби в здоровому способі життя, розвитку в молоді почуття відповідальності, колективізму, взаємовиручки, а також витривалості, сміливості, спритності, координації, маючи завдання виховання патріота та громадянина, удосконалення форм і методів військово-патріотичного виховання та фізичної культури підлітків у нашому закладі 16 червня 2021 року відбулася військово-спортивна гра «Соколи» серед здобувачів освіти.

Кухарі закладів освіти Шосткинської ОТГ проходили навчання за рецептами Євгена Клопотенка

15 червня в нашому закладі пройшли навчання кухарі закладів загальної середньої освіти за короткостроковою програмою з теми «Новітні підходи щодо організації харчування в закладах загальної середньої освіти».

Кращий майстер-шеф із приготування страв української кухні

10 червня 2021 року відбувся фестиваль «Кращий майстер-шеф із приготування страв української кухні» серед майстрів виробничого навчання та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини.

Проміжна кваліфікаційна атестація автослюсарів

4 та 7 червня пройшли пробні кваліфікаційні роботи в групі 80-С, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорія С” (майстри в/н Мальчик А.А. та Васильковський О.І.).

Конкурс “Професія моєї мрії”

Підведені підсумки ІІІ Міжнародного конкурсу реклами “DO.IT ADS”.
Відеоролик “Обирай професійну освіту” від нашого закладу був відзначений у номінації “Професія моєї мрії” та нагороджений дипломом І ступеня.

Підсумки фотоконкурсу “У світі все починається з матері”

Саме сьогодні, у День захисту дітей, були підведені підсумки міського фотоконкурсу “У світі все починається з матері”, присвяченого міжнародному Дню сім’ї, який був організований Шосткинською міською радою та ГО “Потрібні люди”.

День захисту дітей

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.
З нагоди свята класним керівником Конєвим О.М. та майстром в/н Карась Л.В. в групі 74 -Т, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А1,А2,В1. Водій автотранспортних засобів категорія С”, була проведена виховна година “Сьогодні - діти, завтра - народ”.

Завершення посівної

На сільськогосподарських землях, які належать нашому закладу, у смт Вороніж, завершуються весняно-польові роботи. Під час посівної активно були задіяні майстри в/н та учні, які навчаються за професією “Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Водій автотранспортних засобів категорії С”.

Європейський День парків

Сьогодні в усьому світі дедалі більше уваги приділяють питанням охорони та збереження навколишнього природного середовища. Європейський деньпарків був заснований у 1999 році європейською організацією — Федерацією
«Європарк».

Триває фотовиставка-конкурс

20 травня в Арт-центрі відкрилась фотовиставка-конкурс, присвячена Дню Матері, Дню родини та Дню вишиванки. Тут зібрані фотографії зі всієї Шосткинської громади – їх понад 150. У конкурсі декілька номінацій, зокрема «Мама-вчителька», «Мама-медична працівниця», «Наша активна родина», “Мамина вишиванка”. Учні та працівники нашого закладу також взяли участь у цій виставці, надавши свої різноманітні фото.

24 травня - День слов'янської писемності

24 травня науковці різних країни святкують День слов’янської писемності й культури. Нагадаємо, що це свято приурочене до дня вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія – слов’янських просвітителів і провідників християнства.

Міжнародний день чаю

21 травня у світі відзначаються Міжнародний день чаю - неофіційне свято, яке відзначається щорічно з ініціативи Організації Об'єднаних Націй.
Наш заклад також приєднався до святкування.

Національний урок правил дорожнього руху

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод і привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 21 травня 2021 року викладачем правил дорожнього руху Мамонтовим Костянтином Борисовичем був проведений національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.

Вітаємо призера учнівського проєкту

20 травня 2021 року в онлайновому режимі в додатку Google Meet було проведено заключний етап обласного конкурсу-захисту учнівських проєктів «Чому потрібно вивчати математику».

День вишиванки

Цьогоріч 20 травня відзначається ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй.

Участь у І Форумі обдарованих учнів

19 травня відбувся І Форум обдарованих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області. Цей захід був присвячений Дню вишиванки.
Наш заклад на цьому Форумі представляли найкращі учні та педагоги.

Знайомтеся з нашими професіями!

Увага! З 17 травня заклад розпочав демонстрацію відеороликів з метою знайомства з професіями у рамках Дня відкритих дверей.

Година спілкування з психологом

17 травня практичним психологом нашого закладу Аллою Гоголь серед учнів І курсу було проведено заняття на тему “Спілкування без конфліктів”.

Поетапна атестація слюсарів

14 та 17 травня 2021 року в групі 74-Т, учні якої навчаються за професією “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А1,А2. Водій автотранспортних засобів категорія С” відбулася поетапна кваліфікаційна атестація з професійно-теоретичної підготовки (майстри в/ н Любовь Карась та Михайло Плетюх).

ПКА Майстрів ресторанного обслуговування

13.05.2021 відбулися кваліфікаційні пробні роботи в групі 65-М (професія “Майстер ресторанного обслуговування. Адміністратор”, майстер в/н Олена Ляшенко). Учні цієї групи вже навчаються на ІІІ рівні, а тому показали високі професійні навички.

День Перемоги

9 травня в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та педагоги нашого закладу вшанували ветеранів. У цей день представники нашого закладу поклали квіти до меморіалу Братська могила, розташованому в парку Свободи.

День пам’яті та примирення

8 травня в День пам’яті та примирення представники учнівського самоврядування нашого закладу біля обеліску Слави поклали квіти захисникам, які загинули під час Другої світової війни.

Поетапна атестація трактористів

30 квітня та 5 травня 2021 року відбулася поетапна кваліфікаційна атестація з професійно-теоретичної підготовки в групі № 79-Т, учні якої навчаються за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія А1".

Як зробити красиві крашанки до Великодня?

Цієї неділі частина християн відзначатиме одне з найголовніших свят у році - Великдень, яке має багато звичаїв, часто дохристиянського походження. Найпопулярнішими з них є традиція випікання паски та фарбування яєць.
Одним із способів фарбування яєць поділилась майстер в/н нашого закладу Марина Демянчук.

Великдень 2021

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн.
До свята Світлого Христового Воскресіння готуються заздалегідь. На свято обов’язково слід приготувати головні великодні страви – паски, писанки або крашанки.

День як свято з центром ПТО!

Як приготувати ідеальну паску? Як її прикрасити? Яку паску приготувати прихильникам здорового харчування?
Відповіді на ці та багато інших питань вам нададуть наші професіонали на каналі "День як свято з центром ПТО".

До уваги учнів та їхніх батьків!

У зв'язку з подовженням терміну дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Сумської області навчальний процес в закладі здійснюється у дистанційному форматі до 23.04.2021.

Вітаємо номінанта обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Математика»!

24 березня 2021 року відбувся ІІІ етап обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Математика». Захід проводився дистанційно. У конкурсі брали участь 25 викладачів з 22 закладів П(ПТ)О.

Тиждень професійної майстерності з фаху “Майстер ресторанного обслуговування”

З 22 березня в нашому закладі розпочався тиждень з професії “Майстер ресторанного обслуговування”.

Тиждень перукарів

З 15 березня в нашому закладі розпочався тиждень з перукарського мистецтва та нігтьового сервісу “Beautiful weeks”.

Вітаємо з перемогою в конкурсі!

Підведено підсумки Конкурсу відеороликів «Я проти торгівлі людьми», який було організовано в рамках онлайн проєкту з протидії торгівлі людьми #працюйбезпечно у Фейсбуці та Інстаграм.

Заповіт єднає світ!

9 березня наш колектив долучився до вшанування пам'яті Тараса Шевченка.

Вітаємо!

Вітаємо переможців другого та учасників третього етапу обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення.

Нумо, дівчата!

2 березня 2021 року в нашому закладу відбулися спортивні змагання "Нумо, дівчата!", присвячені святу 8 Березня.

Тиждень професійної майстерності з фаху "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

З 1 березня в нашому закладі проходить тиждень професійної майстерності з фаху “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”.

Наш майстер виробничого навчання - фіналіст віртуального кулінарного «Cook’N’Batle»

26 лютого 2021 року підбито підсумки обласного віртуального кулінарного «Cook’N’Batle» з приготування страв української кухні серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини.

Вітаємо переможців інтернет-олімпіади зі спеціальних дисциплін!

26 лютого підбито підсумки проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін. У конкурсних змаганнях брали участь 57 здобувачів освіти з 27 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Уперше олімпіади відбулися за допомогою Інтернет-технологій.

Вшановуємо пам'ять Лесі Українки

25 лютого з нагоди святкування 150-річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки бібліотекарем закладу Поворозкою О.Г. серед учнів груп 73-П і 53-П була проведена комеморативна гра “150 слів про Лесю Українку”.

Тиждень професії "Кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу"

З 22 лютого до 26 лютого в нашому закладі проходив тиждень професії "Кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу"

Вітаємо призера обласної Інтернет-олімпіади серед викладачів!

23 лютого відбулася обласна Інтернет-олімпіада з української мови та літератури серед викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. За перемогу змагалися 20 кращих викладачів-філологів.

150 років з дня народження Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки.
Наш заклад не залишився осторонь цієї визначної події і приєднався до флешмобу #SumyPtoЧитаєЛесюУкраїнку, адже твори поетеси актуальні й у наш час.

Вітаємо кращих тенісистів!

3 і 24 лютого в спортивній залі нашого закладу відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат (23.02.2021) і серед юнаків (24.02.2021) навчальних груп.

Вітаємо переможців ІІ етапу Інтернет-олімпіад

19 лютого були оголошені підсумки ІІ етапу Всеукраїнських Інтернет-олімпіад із загальноосвітніх предметів серед учнів закладів П(ПТ)О 2020/2021 н.р. Приємно зазначити, що троє наших учнів опинилися серед переможців.

Вітаємо! Перша атестація

18 та 19 лютого 2021 року вперше в нашому закладі, на базі навчально-практичного центру, проведено поетапну атестацію учнів групи 71-ЕВ.

Тиждень професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

З 15 до 19 лютого 2021 року в нашому закладі проходить тиждень професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".

Поетапна атестація перукарів

17 лютого в навчальній перукарні нашого закладу відбулися поетапні кваліфікаційні роботи учнів групи 76-П (майстер виробничого навчання Романовська Л.В.). Після проходження виробничої практики учні групи складали іспит, виконуючи пробні кваліфікаційні роботи.

Участь у ІІ етапіВсеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з базових дисциплін

16 лютого 2021 року дистанційно відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з таких предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія.

Гра "Україна романтична"

9 та 10 лютого в спортивній залі нашого закладу відбулися змагання з дартсу серед навчальних груп.

Змагання з дартсу

9 та 10 лютого в спортивній залі нашого закладу відбулися змагання з дартсу серед навчальних груп.

Онлайн-урок та вебквест з нагоди Дня безпечного Інтернету

10 лютого учні групи 62-ОП (професія “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”) разом з викладачем спецдисциплін КІрік І.М. долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтернету 2021.

Безпечний Інтернет

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного інтернету. От і в нашому закладі не змогли пропустити це свято, адже ми готуємо учнів за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”.

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін

З 4 лютого в закладі проходить І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін.

Міський конкурс снігових фігур

3 лютого наш заклад взяв участь у міському конкурсі снігових фігур.

Поетапна атестація в групі 56-П

21 січня в групі 56-П (професія «Манікюрник», майстер в/н Дем’янчук М.А.) відбулися кваліфікаційні пробні роботи, які проходили в онлайновому режимі на платформі Google Meet.

Державна кваліфікаційна атестація в групах 68-К та 57-ОО

15 січня 2021 року відбулася державна кваліфікаційна атестація в групах 68-К і 57-ОО в незвичному для учнів і педагогів форматі, а саме на платформі Google Meet, у зв’язку з оголошеним карантином у нашому закладі.

Державна кваліфікаційна атестація в групі 70-С

5 та 6 січня в групі 70-С (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорія С», майстри в/н Боженко Г.І. та Заяць М.М.) відбулася державна кваліфікаційна атестація.

Державна кваліфікаційна атестація в групі 61-ПР

6 січня відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі 61-ПР (професія "Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів", майстер в/н Лаврененко Т.О.).

Увага! Дистанційне навчання!

До уваги учнів, педагогів, батьків! На період встановлення карантину та запровадження загальнодержавних карантинних заходів з 08.01.2021 до 24.01.2021 ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" здійснюватиме організацію освітнього процесу в дистанційному форматі.

Державна кваліфікаційна атестація в майстрів ресторанного обслуговування

29 грудня 2020 року відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі 65-М (професія «Майстер ресторанного обслуговування», майстер в/н Ляшенко О.С.) .

І знову у нас перемога!

Керівник гуртка «Штучна флористика» нашого закладу Олена Афанасьєва взяла участь у багатожанровому фестивалі «Зірки Версалю 2020» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво») і посіла почесне ІІ місце. Вона була нагороджена дипломом і срібною медаллю.

Гра-пригода "Українське новоріччя"

Напередодні новорічних свят з метою ознайомлення учнів з цікавими фактами про новорічно-різдвяні традиції та відзначення зимових свят в Україні бібліотекарем Ольгою Поворозкою була проведена гра-пригода «Українське новоріччя».

Перемога в конкурсі учнівської творчості

23 грудня 2020 року підбито підсумки ІІ етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

Перемога в мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 грудня 2020 року відбувся ІІ етап XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 грудня 2020 року в режимі онлайн-трансляції відбувся ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Всеукраїнський конкурс з української мови імені Петра Яцика

17 грудня відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цього року захід відбувся в незвичному форматі – віртуальному.

АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

З 25 листопада до 10 грудня наш заклад приєднався до акції «16 днів проти насильства». Практичним психологом закладу Аллою Гоголь були проведені різні заходи.

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ СВІТІ 2020"

З 12 по 14 жовтня 2020 року відбулася важлива подія в освітньо-педагогічному просторі – Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», організатором якої виступила Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Я - УКРАЇНЕЦЬ! Я - БРЕНД!

21 травня вся Україна відзначає національне свято День Вишиванки. День вишиванки – відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

УЧАСТЬ В АНТИКРИЗОВОМУ ОНЛАЙН-EDCAMP 2020

Педагоги нашого закладу завжди намагаються іти в ногу з часом. Так, четверо наших педагогів узяли активну участь в Антикризовому національному онлайн-ЕdCamp 2020 «Тримай п’ять онлайн, освіто!», який тривав з 13 до 17 квітня.

І БУДЕ САД!

На території нашого закладу висадили фруктовий сад. Ініціатором такої ідеї стала директор Тетяна Лазарєва. Колектив підтримав свого керівника, і вже на початку травня 2020 року, дотримуючись усіх правил карантину, було висаджено 30 фруктових дерев.

контакти