28 червня – День Конституції України. Це день прийняття народом свого найголовнішого закону, який знаменує народження вільної держави. І сьогодні, у цей святковий для нашої країни день, українські захисники та захисниці виборюють не тільки свою свободу, а й свободу всієї Європи. І саме вони – наші герої щодня, щогодини потребують нашої з вами підтримки, нашої допомоги з тилу.

Увесь час, поки триває російсько-українська війна, колектив ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» залишається на місці, щоб працювати на користь країни. Хтось зі зброєю в руках і вдень і вночі стоїть на захисті нашої свободи. Хтось, працюючи в тилу, власною працею допомагає наблизити найбажанішу для кожного українця Перемогу. Найбільше
завдання для закладу освіти – це безпечне навчання майбутніх кваліфікованих робітників, яких потребує наша країна.

Саме тому Державним навчальним закладом «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» на міській площі 28 червня було проведено крафтовий благодійний ярмарок з метою збирання коштів на придбання генератору для 1-го стрілецького батальону в/ч А1376, для наших захисників і захисниць.

На ярмарку можна було придбати запашну випічку та смаколики, виготовлені дбайливими руками наших майстрів та учнів-кухарів, хенд-мейд вироби від працівників та учнів закладу, а також усі охочі могли отримати послуги з аквагриму чи арт-тату.

Спільними зусиллями на міському благодійному ярмарку «Сила ДОБРА» було зібрано 14 326 грн, завдяки чому незабаром подарунок-генератор відправиться до адресатів.

Ми вдячні всім, хто долучився до благодійної справи, усім, хто підтримав і підтримує ЗСУ! Наближаймо нашу Перемогу разом!