Четвертий день тижня гуманітарних дисциплін розпочався з написання робіт І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у ньому взяли найкращі учні закладу. Вони протягом 2 годин виконували різноманітні завдання з мови. Переможця буде оголошено в п’ятницю на закритті тижня. Тож, чекаємо на ім’я учня, який представлятиме наш заклад у грудні на обласному етапі.

Також у цей день відбувся фотоконкурс «Вишиванка, моя вишиванка». Учні нашого закладу представили на розгляд організаторам і журі свої світлини, на яких вони в національному одязі. Журі не просто було впоратися з таким важким завданням: вибрати кращі фото. Адже світлини всіх учнів дуже гарні. Тому робота журі ще триває.

Викладач англійської мови Тетяна Бадуліна провела для учнів пізнавальний захід «Цікаво про англійську», де учні дізналися багато цікавих фактів про іноземну мову, спілкувалися між собою англійською. Захід пройшов весело та цікаво.

А ми з нетерпінням чекаємо останній день тижня гуманітарних дисциплін, де зможемо дізнатися імена переможців усіх конкурсів.